HAKKIMIZDA

Robelart Elektronik olarak Robot Malzemeleri, Robot Kitleri, Arduino Setleri, Raspberry Pi ve Raspberry Pi Setleri, Eğitici Setler, 3D yazıcı ve Ekipmanları, Geliştirme Kartları, Ölçü ve Test Ekipmanlarının yanı sıra elektronik komponent tedariğinde de global firmalardan yüklemeler yaparak şirketlerin, üniversitelerin, okulların, ve maker atölyelerinin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Firma olarak sadece satış odaklı değil AR-GE ve Prototipleşme hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

 

Her hafta düzenli olarak ABD, Avrupa ve Uzakdoğu'dan yüklemelerimiz çıkmaktadır. Shenzhen, Amerika (Flo Rida), Hongkong, Romanya (Cluj-Napoca) ve Kanada'da bulununan ofislerimiz sayesinde sizlere daha hızlı ve güvenli yükleme hizmeti vermekteyiz. Sadece kendi tedarikçilerimiz değil, aynı zamanda müşterilerimizin kendi tedarikçilerinden de olan ürünleri kendi yüklemelerimizle beraber getirmekteyiz.

 

Misyon

Robelart Elektronik olarak 7’den 70’e herkese hitap edip projelerinize katkı sağlamak ana hedeflerimizden biridir.

 

Vizyon

 

Genç, dinamik, tecrübeli ve girişimci ekibimizle kurduğumuz Robelart Elektronik, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmayı kendine vizyon edinmiş bir firmayız

UZAK DOĞU OFİSLERİMİZ

Shenzhen’deki partner ofisimiz ve Hong Kong’taki depomuzdan yüklemeler çıkartarak rekabetçi ve uygun fiyatlar ile ürün tedariki sağlamaktayız. Aldığınız ürünlerin partner ofisimizde önce test edilip orjinalliği onaylandıktan sonra gönderilmektedir. Yıllardır düzen ve güven ilişkisiyle çalıştığımız ofislerimizde aldığınız ürünün kalite testi de sağlanmaktayız.

AVRUPA OFİSLERİMİZ

Avrupa şubemiz ile Avrupa’daki birçok komponent firmasından ürün teminini hızlı, güvenli ve uygun fiyatlarla yapmaktayız. Haftada en az bir kez çıkardığımız yüklemelerimiz ile TTI, Rutronik, Farnell ve Avnet gibi global firmalardan ürün tedariki yapmaktayız. Ayrıca Avrupa’dan almış olduğumuz ürünlerin lojistik operasyon desteğini de vermekteyiz.

AMERİKA OFİSLERİMİZ

Amerika’da stokları bulunan Digikey, Mouser, Rochester, Avnet Express, Future, TTI, Arrow ve Verical gibi dünyanın önde gelen global distribütörlerinden kendi yüklemelerimizi çıkarmaktayız. Birçok global distribütörün stoklarından çok kısa sürede sizlere temin edebilmekteyiz.

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

© 2020 Robelart.com

Copyright © 2020 . Robelart.com Tüm hakları saklıdır.