top of page

HAKKIMIZDA

Güçlü global ağımız sayesinde en kaliteli ve uygun fiyatlı komponentleri en hızlı şekilde sizin için getirmekteyiz.

microcircuit-chips-in-drawing-of-electro

Robelart Olarak Biz

Robelart Elektronik olarak Robot Malzemeleri, Robot Kitleri, Arduino Setleri, Raspberry Pi ve Raspberry Pi Setleri, Eğitici Setler, 3D yazıcı ve Ekipmanları, Geliştirme Kartları, Ölçü ve Test Ekipmanlarının yanı sıra elektronik komponent tedariğinde de global firmalardan yüklemeler yaparak şirketlerin, üniversitelerin, okulların, ve maker atölyelerinin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Firma olarak sadece satış odaklı değil AR-GE ve Prototipleşme hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

 

Her hafta düzenli olarak ABD, Avrupa ve Uzakdoğu'dan yüklemelerimiz çıkmaktadır. Shenzhen, Amerika (Flo Rida), Hongkong, Romanya (Cluj-Napoca) ve Kanada'da yer alan ofislerimiz sayesinde sizlere daha hızlı ve güvenli yükleme hizmeti vermekteyiz. Sadece kendi tedarikçilerimiz değil, aynı zamanda müşterilerimizin kendi tedarikçilerinden de olan ürünleri kendi yüklemelerimizle beraber getirmekteyiz.

 

Misyon

Robelart Elektronik olarak 7’den 70’e herkese hitap edip projelerinize katkı sağlamak ana hedeflerimizden biridir.

 

Vizyon

 

Genç, dinamik, tecrübeli ve girişimci ekibimizle kurduğumuz Robelart Elektronik, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmayı kendine vizyon edinmiş bir firmayız

container-terminal-closeup-PWHXT7A.jpg

Shenzhen’deki partner ofisimiz ve Hong Kong’taki depomuzdan yüklemeler çıkartarak rekabetçi ve uygun fiyatlar ile ürün tedariki sağlamaktayız. Aldığınız ürünlerin partner ofisimizde önce test edilip orijinalliği onaylandıktan sonra gönderilmektedir. Yıllardır düzen ve güven ilişkisiyle çalıştığımız ofislerimizde aldığınız ürünün kalite testi de sağlanmaktayız.

Avrupa şubemiz ile Avrupa’daki birçok komponent firmasından ürün teminini hızlı, güvenli ve uygun fiyatlarla yapmaktayız. Haftada en az bir kez çıkardığımız yüklemelerimiz ile TTI, Rutronik, Farnell ve Avnet gibi global firmalardan ürün tedariki yapmaktayız. Ayrıca Avrupa’dan almış olduğumuz ürünlerin lojistik operasyon desteğini de vermekteyiz.

Amerika’da stokları bulunan Digikey, Mouser, Rochester, Avnet Express, Future, TTI, Arrow ve Verical gibi dünyanın önde gelen global distribütörlerinden kendi yüklemelerimizi çıkarmaktayız. Bir çok global distribütörün anlık fiyatlar ile anlaşmalı tedarikçi firmaların stoklarından çok kısa sürede ürünlerinizi sizlere temin edebilmekteyiz.

UZAK DOĞU OFİSLERİMİZ
AVRUPA OFİSLERİMİZ
AMERİKA OFİSLERİMİZ
Amerika / Florida
Kanada
Romanya / Cluj Napoca
İstanbul Merkez Ofisi
Shenzhen
Hong Kong
pexels-henry-&-co-2259221.jpg
harita.png
bottom of page